بازدیدها: ۳

حضور تنها نماینده سبک جیت کان دو از استانها و تعدادی اندک از عزیزان هنرجو استان تهران در همایش بزرگ فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران در مورخه ۹۸/۵/۲۱ .

نماینده استان مرکزی آقای محمد حسین آبادی به همراه هنرجویان خود باعث خوشحالی و نبود این همه نماینده و استانها و جیت کان دو کاران کشور باعث دلگیری و تعجب گردید!


                                                                        «««« اطلاعیـــــه »»»»

جهت هماهنگی نهایی بمنظور شرکت در همایش روز دوشنبه ۹۸/۵/۲۱ فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی با شماره دبیر سبک ۰۹۳۷۲۰۰۲۴۶۹ تماس حاصل نمایید.

طبق اعلام فدراسیون ووشو ، کلیه افراد شرکت کننده باید از طرف رؤسای سبک خود دارای معرفی نامه (طی لیست اسامی به انضمام کد ملی درج شده ) که به تایید رسیده باشد ، تحویل مسئولین محترم ذیربط فدراسیون گردد.

در صورت عدم تماس و هماهنگی به منزله انصراف تلقی و سبک هیچگونه مسئولیتی برای شرکت در روز همایش نخواهد داشت.

((روابط عمومی سبک جیت کان دو))


                                                                                 ((((اطلاعیه))))
 تشکیل اولین تیم استعدادهای درخشان سبک جیت کان دو
به اطلاع تمامی جیت کان دو کاران سراسر کشور میرساند :
این سبک برای شرکت در همایش کشوری هنرهای رزمی در نظر دارد تیمی متشکل از استعدادهای فردی و تیمی برای شرکت در همایش هنرهای رزمی با امکان پخش در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران فراهم آورد . لذا تمامی جیت کان دو کاران مستعد و تیمهای با استعداد می‌توانند برای شرکت در این گزینش فیلمی به مدت زمان نهایت پنج دقیقه تهیه و برای تیم استعداد یابی نهایتا تا ساعت هشت صبح پنج شنبه مورخ۹۸/۵/۱۷ به شماره دبیر سبک ۰۹۳۷۲۰۰۲۴۶۹ در واتساپ ارسال نمایند.
زمان همایش دوشنبه مورخ۹۸/۵/۲۱ میدان بزرگ آزادی با حضور مسولین کشوری و لشکری همراه با امتیاز و جوایز ویژه برای تیمهای برتر و شرکت کننده
شماره ارسال فیلم
لازم به ذکر است لیست اسامی منتخب بعد از گزینش در روز جمعه ساعت ۱۲ ظهر از طریق واتس آپ و تلگرام سبک اعلام و افراد برگزیده موظف به معرفی خود به مدیر تیم سید محسن رحمانی در ساعت ۱۵ روز شنبه در محل دریاچه خلیج فارس برای شرکت در اردوی آمادگی در روزهای شنبه و یک شنبه و صبح دوشنبه می‌باشند.
عدم اعلام حضور به منزله انصراف تلقی شده و از افراد رزو به عنوان جانشین انتخاب خواهد شد